درباره ما
معرفی شرکت :
شرکت بازرگانی صنایع فولادریزان آسیا  در سال 1370 هجری شمسی با هدف واردات و صادرات و تأمین مواد اولیه صنایع متالورژی و ریخته گری و معدنی در استان قزوین تأسیس گردید. این شرکت به عنوان یکی از توانمندترین واحدهای بازرگانی عضو انجمن صنفی کارخانجات صنعت ریخته گری ایران و اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران می باشد. کسب موفقیت در ارائه روشهای نوین بازرگانی و ارائه خدمات منحصر به فرد و ارزنده فنی و مهندسی به شرکتهای صنایع ریخته گری ، فولادسازی و معدنی ، علاوه بر دریافت رتبه های ممتاز داخلی و بین المللی ، این شرکت را در ردیف یکی از معتبرترین شرکتهای بازرگانی در ایران قرار داده و به عنوان بزرگترین نماینده رسمی فروش مواد اولیه مطرح می باشد.
 
 
توانمندیها  :
شرکت صنعتی و بازرگانی فولادریزان آسیا در ایران  با نام گروه بازرگانی بین المللی C.C.M Asia و  در خارج از ایران با نام AFIC شناخته شده و با مدیریت مدرن و در اختیار گرفتن پرسنل متخصص و متعهد و با ارائه خدمات نوین به بیش از 200  شرکت دولتی و خصوصی در راستای ارتقای اهداف بلندمدت توسعه و داشتن چشم اندازی ژرف به ایران آباد  به مشاور و تأمین کننده ای مطمئن در حوزه صنایع متالورژی و معدنی بدل گردیده است.
شرکت بازرگانی صنایع فولادریزان آسیا  به عنوان یکی از مؤسسین بورس کالای ایران ، عضو شورای روابط تجاری ایران و ترکیه ، عضو شورای روابط تجاری ایران و مالزی ، عضو شورای روابط تجاری ایران و چین و عضو انجمن آهن و فولاد ایران می باشد. همچنین این شرکت به عنوان نماینده رسمی شرکتهای داخلی و خارجی ذیل نیز محسوب می گردد.
 
فعالیتهای مهم:
     1-   عضو موسس بورس کالای ایران
     2-   عضو انجمن صنفی کارخانجات صنعت ریخته گری ایران
     3-   عضو شورای روابط تجاری ایران و ترکیه
     4-   عضو شورای روابط تجاری ایران و مالزی
     5-   عضو شورای روابط تجاری ایران و چین
     6-   عضو اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران
     7-   عضو اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان قزوین