سخن مدیرعامل

در دنیای فراصنعتی امروز سازمان‌هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند.

اگر امروز از نام شرکت بازرگانی صنایع فولادریزان آسیا بعنوان نماد اعتماد یاد می‌شود و اگر خلاقیت در ارائه خدمات را مزیت کلیدی خود می‌دانیم به پشتوانه بیش از 20 سال تجربه و پیشتازی در صنعت ریخته گری است. یاوری یکتای یگانه و تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت فولادریزان آسیا مهمترین پشتوانه ی ما در این راه بوده‌اند. بی شک حفظ رهاوردهای گذشته و همسوئی با تحولات و چالش‌های پیش‌رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات، بهره گیری از دانش و فناوری‌های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت است. 

امروزه عوامل اصلی موفقیت; داشتن تعهد، تخصص، خلاقیت و احترام به خواسته های مشتریان می باشد و شرکت‌هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظرات و خواسته های مشتریان گوش فرا داده و سپس آن را با دانش و فناوری‌های نوین آمیخته نمایند.

اینجانب امیر حیدری، مدیر عامل شرکت بازرگانی صنایع فولادریزان آسیا از زمان شروع فعالیت خود در عرصه صنعت چدن و فولاد در سال 1370 رعایت حقوق کارفرمایان عزیز و احترام گذاشتن به خواسته های ایشان  را سرلوحه کار خویش قرار داده و در تمامی مراحل عرضه بعنوان دوست و مشاور مطمئن همراهشان بوده و انجام وظیفه کرده ام. اعتقاد بنده به عنوان مدیر عامل شرکت فولادریزان آسیا این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارائه خدمات مهندسی; داشتن تجربه، توان علمی بالا و از همه مهمتر داشتن اخلاقی نیکو و حس مسئولیت پذیری است. از این رو بنده و همکاران همواره با روی گشاده پذیرای نظرات و خواسته های مشتریان گرامی هستیم تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع از خواسته های مشتریان بر پایه دانش و توافق علمی بهترین خدمت را به ایشان ارائه دهیم. لذا در شرکت فولادریزان آسیا همواره احترام به نظرات و خواسته های مشتریان در کنار توضیحات فنی تیم تخصصی سرلوحه کار خود قرار داد. خرسندیم که همچنان با تلاش و کوشش فراوان کلیه زحمت کشان مجموعه فولادریزان آسیا توانسته ایم بخشی از نیازهای مشتریان عزیزمان را برآورده سازیم. همواره تلاش ما و کلیه کارکنان این مجموعه در این بوده است تا با درک درست از نیاز مشتری و بررسی دقیق نظرات کارشناسان، محصولاتی را ارائه نماییم تا در شأن و منزلت والای صنعت این مرز و بوم باشد. بدون شک با اتکا به خداوند متعال و اعتماد مشتریان محترم و گرانقدر و نیز به پشتوانه کادر مجرب و متخصص، تمامی همت و کوشش خود را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچمدار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشیم و خدماتی درخور و شایسته ارائه نماییم. 

اگر فکر می‌کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است

اگر پیشنهادی برای فولادریزان آسیا دارید که می‌تواند راهگشای ما باشد

اگر دوست دارید با فولادریزان آسیا به هرنوعی همکاری داشته باشید

اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیماً به من اطلاع دهید و ...

و برای ایجاد فضایی برای ارتباط نزدیک‌تر میان من و شما (فارغ از اینکه مشتری فولادریزان آسیا هستید یا خیر) می توانید با ارسال ایمیل و پیامک ما را یاری فرمائید.

 

با نهایت احترام

امیر حیدری - مدیرعامل